SOSO Caffe Food & More

Prishtina

Rreth SOSO Caffe Food & More

Mirë se vini në SOSO Caffe Food & More, ku ne ofrojmë një përvojë unike ngrënieje që kombinon ushqimin e shkëlqyeshëm me një atmosferë komode. Kafeneja jonë është vendi i përsosur për të ngrënë një kafshatë të shpejtë ose për të zgjatur mbi një filxhan kafe, ndërkohë që takoheni me miqtë ose bëni disa punë.

Menuja jonë është krijuar me kujdes për të ofruar një gamë të gjerë opsionesh për t’iu përshtatur çdo shijeje. Ne kemi gjithçka, nga opsione të lehta dhe të shëndetshme, si sallata të freskëta dhe gota me smoothie deri te pjatat e shijshme dhe të këndshme si burgerë gustator dhe patate të skuqura të mbushura. Përbërësit tanë janë gjithmonë të freskët dhe me burim lokal, dhe pjatat tona janë bërë sipas porosisë për të siguruar aromë dhe freski maksimale.

Por ne nuk jemi vetëm për ushqimin – ne jemi gjithashtu të pasionuar pas kafesë. Ne besojmë se një filxhan kafe e mirë është më shumë se thjesht një marrje – është një përvojë. Kjo është arsyeja pse ne përdorim vetëm kokrrat më të mira dhe teknikat më të fundit të prodhimit për të krijuar kafe të pasur, me shije dhe të kënaqshme. Pavarësisht nëse preferoni një latte klasik, një kapuçin të butë ose një ekspres të guximshëm, ne ju kemi mbuluar.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga SOSO Caffe Food & More

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
043 877 544 043 877**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina