Spiranca Restaurant

Prishtina

Rreth Spiranca Restaurant

Në Spiranca çdo pjatë është një festë e shijshme e bujarisë së oqeanit. Menuja jonë përmban një përzgjedhje të gjerë të ushqimeve të detit të freskëta dhe të qëndrueshme, të përgatitura me mjeshtëri nga kuzhinierët tanë të aftë.

Nga karkaleca me shije dhe karavidhe me lëng te kalamari krokant dhe fiston delikate, pjatat tona me siguri do të kënaqin shijen tuaj. Ne ofrojmë gjithashtu një sërë salcash me shije dhe pako për të plotësuar vaktin tuaj.

Nëse jeni duke kërkuar për një drekë të rastësishme, një darkë romantike ose një natë argëtuese me miqtë, restoranti ynë me ushqim deti është zgjidhja perfekte. Pra, ejani brenda dhe shijoni një vakt të shijshëm që do t’ju transportojë direkt në breg të detit.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Spiranca Restaurant

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 248 132 044 248**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina