Tefik Çanga

Ferizaj

Rreth Tefik Çanga

Tefik Çanga është themeluar që nga viti 1947. Aktualisht, kompania është një nga prodhuesit kryesorë të karrigeve në Kosovë, me një ekip të ri dhe shumë të motivuar, profesional.

Përvoja e gjatë me punimin e drurit të ngurtë dhe teknologjia shumë e avancuar i mundëson Tefik Canga të prodhojë produkte me standarde të larta dhe cilësore sipas kërkesës së konsumatorit. Ne jemi një pionier në industrinë e karrigeve, duke i ofruar tregut zgjedhje më të madhe, dizajne novatore dhe unike.

Kompania jonë ka projektuar dhe prodhuar karrige me cilësi të lartë për më shumë se 75 vjet. Ne krenohemi që përdorim vetëm materialet dhe mjeshtërinë më të mirë për të krijuar zgjidhje të rehatshme dhe elegante për ndenjëse për shtëpi dhe biznese.

Ekipi ynë i stilistëve dhe zejtarëve të aftë është i apasionuar pas krijimit të karrigeve që jo vetëm duken të shkëlqyera, por gjithashtu ofrojnë rehati dhe mbështetje maksimale. Nga tradicionale në moderne, ne kemi një gamë të gjerë stilesh për të zgjedhur, dhe ne ofrojmë gjithashtu opsione të personalizuara për të siguruar që ju të merrni karrigen e përsosur për nevojat tuaja.

Përveç angazhimit tonë për cilësi, ne jemi të përkushtuar edhe për qëndrueshmëri. Ne përdorim materiale miqësore me mjedisin dhe procese prodhimi për të siguruar që karriget tona të jenë jo vetëm elegante dhe të rehatshme, por edhe të mira për mjedisin.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Tefik Çanga

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Prodhim & Fabrikë
Telefoni
044 121 921 044 121**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj