The Hills Restaurant

Ferizaj

Rreth The Hills Restaurant

Vend i bukur dhe komod, me sherbimet me të mira.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga The Hills Restaurant

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 827 452 044 827**** Shfaq
Vendndodhja
Ferizaj