Urbano Food & Coffee

Prishtina

Rreth Urbano Food & Coffee

Urbano Food and Coffee është një kafene në modë që ofron një përvojë unike ngrënieje për ata që kërkojnë një kafshatë të shpejtë ose një vakt relaksues ulur. Ne shërbejmë një sërë pjatash të këndshme dhe kafe të sapokrijuar që do të kënaqin shijet tuaja. Pavarësisht nëse jeni në humor për një burrito për mëngjes, bukë të thekur me avokado ose një sanduiç klasik Urbano Food and Coffee ka diçka për të kënaqur çdo dëshirë. Menuja e tyre e kafesë krenohet me një shumëllojshmëri pijesh ekspres, kafeje me pika dhe pije të ftohta, të gjitha të bëra me kokrra të cilësisë së lartë, me burim nga pjekësit vendas. Me atmosferën e tij komode dhe stafin miqësor.

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Urbano Food & Coffee

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
044 303 044 044 303**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina