VENUS HOTEL

Prishtina

Rreth VENUS HOTEL

“Venus Hotel” është hotel me 5 yje që ndodhet në autostradën Prishtinë-Lipjan, larg zhurmës së qytetit. Ajo ofron pothuajse 37 dhoma, 3 salla konferencash, 2 salla dasmash, një restorant, një bar, një qendër spa dhe Wellness, një qendër fitnesi dhe pak më shumë se 230 vende parkimi. Venus Hotel është i njohur për angazhimin e tij për të siguruar kënaqësinë e klientit, stafin miqësor dhe dygjuhësh, aftësitë e tij ndërpersonale të nivelit të lartë dhe shumë më tepër. Ne besojmë se cilësi të tilla kanë potencialin të çojnë në një marrëdhënie të shkëlqyer mes nesh dhe mysafirëve tanë.

SALA E DASMAVE
Me kapacitet deri në 500 persona Hotel Venus ofron sallën më ekskluzive të dasmave për ditën tuaj madhështore. Ju zgjodhët bashkëshortin më të mirë, kështu që pse të mos zgjidhni sallën më të mirë të dasmave? Çdo histori dashurie është e bukur dhe kështu do të jetë dasma juaj në Hotel Venus.

DHOMAT
“Venus Hotel” ofron 6 lloje dhomash, duke filluar nga dhoma modeste dhe e përballueshme Economy teke, deri në suitën luksoze 63 m².

RESTORANTET
Hapësira jonë e ngrënies është ideale për pritje të vogla dhe darka pasi ofron privatësi të lartë. Me staf të gjithanshëm dhe kuzhinë të cilësisë së lartë të ushqimit të detit, hapësira jonë është e preferuara e planifikuesve të ngjarjeve sociale dhe të korporatave që kërkojnë një hapësirë ​​intime me dekorin tonë elegant.

OBJEKTET MIRESINE
Spa-ja jonë ofron: Qendër fitnesi, sallë pritjeje/relaksi, dhomë me avull, ambiente spa, pishinë, peshqir, sauna, dhomë masazhi.

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga VENUS HOTEL

Nuk ka punë të disponueshme.

Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 403 030 049 403**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina