Trattoria Restaurant

Prishtina

Rreth Trattoria Restaurant

Ne jemi të përkushtuar për të ofruar një përvojë të paharrueshme ngrënieje që do t’ju lërë të dëshironi më shumë. Menuja jonë përmban një gamë të gjerë pjatash që janë krijuar me mjeshtëri duke përdorur vetëm përbërësit më të freskët, me burim nga fermerët dhe furnitorët vendas. Nga të preferuarat klasike te krijimet e reja emocionuese, ka diçka për të gjithë në menunë tonë.

Ekipi ynë i kuzhinierëve me përvojë janë të apasionuar pas krijimit të pjatave të shijshme dhe vizualisht mahnitëse që do të kënaqin shijet tuaja. Stafi ynë i shtëpisë është miqësor dhe i ditur dhe është gjithmonë i gatshëm për t’u siguruar që përvoja juaj e ngrënies nuk është aspak e jashtëzakonshme.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një darkë romantike për dy, një festë familjare ose një natë me miqtë, restoranti ynë është vendi i përsosur për të shijuar ushqime të shkëlqyera në një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse. Pra, ejani dhe na lejoni t’ju tregojmë pse jemi një nga restorantet më të mira në qytet!

Galeria e fotove

Punë në dispozicion

Punë të postuara nga Trattoria Restaurant

Kamarier
Prishtinë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
22 Gusht, 2023
Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
045682700 04568**** Shfaq
Vendndodhja
Prishtina