Kompanitë

Shfletoni profilet e kompanive dhe vende pune të hapura

Duke treguar 2136 Kompanitë

038 Grill
Ne krenohemi të shërbejmë pjatat më të shijshme të pjekura në grill që me siguri do të kënaqin shijet tuaja. Menuja jonë është e mbushur me një shumëllojshmëri opsionesh duke...
10 OPTIN
As an independent lead merchant, we support the growth of B2C companies through the permanent provision of high-quality sales leads and professional call center service. Since 10 Optin takes data...
22 ING
Projektime, matje dhe instalime elektrike.
2BSERVIS
Ne kryejmë punë periodikisht në një kohë të përshtatshme për klientin.Ne garantojmë cilësinë më të lartë të shërbimeve falë kualifikimeve të larta, njohurive të specializuara duke përdorur makineritë dhe mjetet...
3 Angle Technologies
Welcome to 3 Angle Technologies | Enabling your business with IT excellence. With 3Angle Technologies, you have a dedicated guide to help you find your direction across an ever changing...
383 House
Kur eleganca dhe sharmi takohen në të njëjtin vend, krijon mrekulli!383 HOUSE është shtëpia e krijimeve të mëdha dhe plot kreativitet. Një shtëpi që mirëpret admiruesit e madhështisë, aventurës dhe...
3VD Solutions
Kompania 3VD Solutions SH.P.K. është një kompani e specializuar në fushën e Zhvillimit të Softuerit dhe ka filluar veprimtarinë e saj në vitin 2022. Ne jemi të përkushtuar në ofrimin...
4 STINËT COFFEE SHOP AND MORE
4 Stinët është lokal me koncept unik, ku shërbimi i shpejtë i kafesë dhe embëlsirave gjithmonë të freskëta gërshetohen me kuzhinën e shijshme moderne.Ambienti i ngrohtë dhe shërbimi cilësor do...
4A PIKA
Një vepër arti të shndërrohet në kryevepër me të cilën synimi ynë është të sjellim vlerë tek klientët tanë. Standardi është ai i cili na diferencon nga të tjerët.Në rastin...
4D Trucking & Logistics
4D Trucking & Logistics, një ofrues kryesor i zgjidhjeve të transportit i angazhuar për dërgimin e ngarkesave tuaja në mënyrë të sigurt dhe në kohë. Që nga themelimi ynë në...
4Media
 At 4Media, we believe in the power of storytelling.
5nova
We work with you to address critical business priorities. With years of experience and a passion for what we do, we’re committed to delivering outstanding results. Let’s work together to...
70s Foods & Sweets
Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të ushqimeve dhe ëmbëlsirave të shijshme që do të kënaqin çdo oreks. Menuja jonë përmban pjata të shijshme të bëra nga përbërësit më të...
A & B Group
Adventure awaits in the most exquisite wooden villas.
A DISTRIBUTION
A DISTRIBUTION SH.P.K. është kompani e cila bën importin, distribuimin – shitjen e shtesave ushqimore-suplementeve, produkteve dermatologjike, produkteve higjenike për tërë territorin e Kosovës.
A-Geti Mobileri
Jepi gjallëri shtëpisë suaj me mobiljet më moderne dhe brendet më të mira në Mobilerinë A-Geti
A-LIFE
A-LIFE, e themeluar, pranë Agjencionit për regjistrimin e bizneseve në Kosovë, selia e sëcilës gjindet në Prishtinë. Është kompani private, e cila merret me distribuimin e produkteve, pajisjeve medicinal edhe...
A&M Megastore
Mirë se vini në faqen zyrtare të A&M Mega Store! Ne jemi në sherbimin tuaj çdo dite duke ofruar produkte më kualitative, me çmime më te volitshme, e bazuar në intuitën...
Aba Tours
AbaTours ofron: Aranzhime të pushimeve, avio/bus dhe cruise bileta, sigurime shëndetësore të udhëtimit.
ABE QENDRA E DEGJIMIT
Qendra e Dëgjimit ABE
Academic Education Center
AEC është institut i kurseve për  gjuhë të huja dhe trajnimeve të ndryshme
Accounting & Consulting Services
Accounting and Consulting Service është kompani e cila ju ofron mbështetje në kohë reale.
Achillea Pharmacy
Te gjitha produktet farmaceutike dhe kozmetike mund ti gjeni tek ne.
ACN
Shtëpia e Efiçiencës është dyqan i specializuar për paisje të ngrohjës – ftohjës dhe ventilimit.
Acorn Restaurant
Mysafirët tanë mund të kënaqen me nje kuzhinë delikate në brendësi të restorantit.
Action for mothers and children
Misioni ynë është shpëtimi i jetëve dhë përmirësimi i shëndetit të foshnjëve, nënave dhe fëmijëve në Republikën e Kosovës. Për ta arritur misionin tonë, në zbatojmë projekte dhe programe të...
Active Baby
Active pelena, rehati për bebet!
Active Real Estate
Mirësevini në Aktive Real Estate “AKTIVE” është kompani e patundshmërisë e cila i ofron klientëve të saj përvojën më të mirë në blerjen dhe shitjen e pasurive të paluajtshme në...
ADMC International
E themeluar në Greqi në 2004, ADMC është rritur për t’u bërë një partner i besueshëm ndërtimi për liderët globalë në industri në mbarë botën. Ne jemi të specializuar në...
Adra Group Construction
Adra Group është kompani e cila merret me ndërtimin e objekteve banesore, shtëpi private, zyra, hotele, objekte industriale dhe komerciale, dhe shumë të tjera. Gjithashtu ofrojmë shërbime rindërtimi për të...
Advanced Accounting
Advanced Accounting Sh.p.k është një kompani e re në tregun e punës në Kosovë, e themeluar në vitin 2021 me qëllim të ofrimit të shërbimeve të kontabilitetit dhe tatimeve. Historia...
Advanced Hair Clinic
Klinika Advanced FUE (Tiranë), e vendosur në zemër të qytetit, një klinikë moderne dhe inovative, e cila përdor metodën më të avancuar të transplantit të flokëve, me rezultate natyrale dhe...
Advancing Together
“Advancing Together” is a Non-Governmental organization founded in 2015 and we based on the universal principles of human rights, promotion of the values of equality, inclusion, diversity, dialogue and solidarity,...
Advancing Together
“Përparojmë së bashku” është një organizatë joqeveritare e themeluar në vitin 2015 dhe ne bazojmë në parimet universale të të drejtave të njeriut, promovimin e vlerave të barazisë, përfshirjes, diversitetit,...
Advantx
Advantx u themelua në vitin 2018, nga vellezerit Zeka, të cilet pas një përvoje mbi 10 vjeçare në treg, ku kanë punuar në projektet më të mëdha në Kosovë, vendosën...
AE Corporation
A&E Corporation sot është njëra ndër kompanitë lidere në Kosovë në fushën e konsulencës, financave, shërbimeve ‘call center’, ndërmarrësi dhe investitorë në komplekse banesore. Duke qenë në treg që nga viti 2013,...
AFK
Kush jemi ne? Agjencioni për Financim në Kosovë (AFK) është Institucion Financiar, fillimisht i regjistruar si program i Mercy Corps Kosovë (që nga shtatori 1999), dhe i ri-regjistruar si Organizatë...
Afri Group
Afri Group eshte kompani familjare e themeluar ne vitin 1991 dhe  merret me importimin dhe shpërndarjen e produkteve  ushqimore dhe jo ushqimore nga brende  te njohura europiane sic janë  Bonduelle...
Afri Trade
Kompania Afri Trade është themeluar në vitin 1992.Afri Trade bën distribuimin e produkteve të brendeve të njohura rajonale dhe botërore.
AFRIMI AG
Kompletoni shtëpinë tuaj vetëm në një vend!
Agani LTD
Produkti i duhur, në vendin e duhur, në kohën e duhur, me koston më të vogël të mundshme dhe në vazhdimësi Misioni ynëMisioni i AGANI është të zhvillojë shëndetin në...
Age Stop Switzerland
Age Stop Swiss – Skin Care Company. Kompania jonë ofron produkte me saktësi, pastërti, cilësi të patëmetë. Formula të reja, përbërës të provuar, rezultate mahnitëse!
Agimi Company
Si ç’do gjë tjetër edhe qeramika evuloi në një mënyrë dinamike. Tani nuk është më vetëm funksioni për mbulimin e hapësirave jo-rezistente ndaj ujit, por është art dhe dizajn në...
Agna Group
Agna Kosovë punon me përgjegjësi sociale, për një biznes që rritet vazhdimisht dhe kontribuon për një jetë më cilësore për punonjësit, partnerët dhe komunitetin. Agna Kosovë punon me përgjegjësi sociale,...
Agro Trade Shpk
Agro Trade Group është themeluar në Kosovë në vitin 1991. Menaxhimi i fluksit të parasë ka qenë qendra e prioriteteve tona. Kapaciteti ynë i depove është 45.000 m2, i vendosur...
Agrocoop
Ndërmarrja prodhuese tregtare Agrocoop NPT u themelua në vitin 1996 si një biznes i vogël i vetëfinancuar familjar, në fillim ndërmarrja si veprimtari kryesore kishte furnizimin e prodhuesve me inpute...
AGROKOR
Agrokor është themeluar në vitin 1995, në Prishtinë, Kosovë. Aktiviteti kryesor i kompanisë është importimi, prodhimi, përpunimi, ambalazhimi dhe shitja e produkteve të ndryshme ushqimore. ​Agrokor është një faktor i...
AGS – Allmakes Global Services NPSH
Tek ne mund të servisoni makinën tuaj dhe të gjeni pjesë për të gjitha lloje të makinave!
Airtiketa
Rezervimet e hershme Ju kurseni para duke rezervuar më herët pushimin tuaj . Ne ofrojmë deri 30% zbritje për rezervimet e hershme. Zbuloni Zbuloni vendet më të bukura ne vendlindjen...
Ajroni Enterprises
We are a passionate and innovative team based on Palm Beach, Florida, helping small businesses and start-ups stand out and gain a competitive edge on this complex world. Ajroni Enterprises...
Akademia Digjital
Akademia Digjitale e Kosovës është një Qendër për Trajnim dhe Zhvillim Profesional në fushën e Teknologjisë Informative.
Akademia jCODERS
Akademia jCoders është një institucion i cili ofron trajnime për nxënësit të moshave 8-18 në fushën e teknologjisë. jCoders është institucion i akredituar nga Autoriteti Kombëtar i Kualifikimeve dhe është...
AKADEMIA LAPSI
Mirë se vini në Kopshtin Lapsi, ku ne ofrojmë një mjedis të sigurt, edukues dhe tërheqës për fëmijët e vegjël për të mësuar, luajtur dhe rritur. Mësuesit tanë me përvojë...
Akademia Profesionale Heimerer
Ofron mundësi arsimimi, trajnimi dhe zhvillimi profesional bazuar në sistemin dual të shkollimit.
Akat Ortomedica
Spitali “Akat Ortomedica”, spitali special për ortopedi dhe kirurgji i licencuar nga Ministria eShëndetësisë.
aktiv HOME
Është rrjet i dyqaneve të mëdha të specializuara për  shitjen e veglave të punës, elektronikës, instalimet e ujit, kanalizimit dhe ngrojës qëndrore, rrymës dhe ndriçimit, veshmbathjëve të punës, materialit meremtues,...
Al Decor
Organizimin e dasmave, fejesave, dekorimin e sallës etj
Al Plast
Përvoja shumëvjeçare në prodhim, zhvillimin e kompanisë, përgjigjen ndaj nevojave të klientëve dhe zhvillimi i vazhdueshëm na kanë bërë që të njihemi si lider në Kosovë për prodhimin e dyerve...
Al Trade Center
Historiku Kompania Al Trade u themelua në vitin 1999, nga vëllezërit e familjes Gashani nga Drenasi. Aktualisht është njëra prej kompanive udhëheqëse të ndërtimit dhe tregtisë me materiale ndërtimore, e...
Al Trade Market
HistorikuKompania Al Trade u themelua në vitin 1999, nga vëllezërit e familjes Gashani nga Drenasi. Aktualisht është njëra prej kompanive udhëheqëse të ndërtimit dhe tregtisë me materiale ndërtimore, e njohur...
Alba Elettrica Kosova
Shoqëria jonë, Albaelettrica, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve elektrike, civile, industriale, si dhe projektimin dhe instalimin e tyre që prej vitit 1993. Kjo shoqëri është...
Alba Soft
AlbaSoft është një kompani profesionale për dizajnim dhe zhvillim të ueb faqeve, Cloud hosting, optimizim për makinat e kërkimit, softuerë, etj. për kompanitë ose individët e interesuar për suksesin e...
ALBAQERAMIKA
ALBAQERAMIKA, e njohur fillimisht me emrin DEVAL është themeluar në qytetin e Pejës në vitin 1993 nga Sejfullah Deçani 1997Në fillimet e saj veprimtari kryesore kompania kishte tregtinë me pllaka...
Albatechnics
Albatechnics was founded in 2018 at Venice Airport (VCE) in Italy. We are proud to have been granted the EASA Part-145 by the Italian Civil Aviation Authority. We are licensed...
AlbBit
At AlbBit, we are a software outsourcing company that specializes in providing top-notch remote software development services to clients around the world. Whether you need to add a few developers...
Albed
Grupi ALBED, një kompani e prodhimit të mobiljeve për biznes familjar, e themeluar në vitin 1992, krenare për objektet, trashëgiminë dhe vlerat e saj moderne të prodhimit. Me një kapacitet...
Alberti Farben & Fassaden
Kompania jonë është e përkushtuar që konsumatorëve të vetë tu ofroj informata sa më të shpejta dhe të sakta në lidhje me kompaninë si dhe me produktet e prodhuara nga...
Albimi LTD
Kompania: “Albimi LTD” SH.P.K., me seli në Gjilan, merret me zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e bicikletave në tregun vendor dhe ndërkombëtar me brendin e mirënjohur: PILOT BIKE.
Albina Dyla
Albina Dyla është një kompani e madhe e themeluar në Kosovë. Kjo kompani ofron fustane me cilësi të lartë në më shumë se 89 vende ndërkombëtare. Meqenëse Kosova është ende...
AlbiSoft Gmbh
AlbiSoft është një kompani këshilluese dhe zhvilluese e programeve kompjuterike që krijon dhe transformon produkte, shërbime dhe ndërmarrje për të nxitur rritjen e biznesit sot dhe në të ardhmen. Falë...
Albulena Impex
Albulena Impex ka pothuajse 30 vjet përvojë në shpërndarjen e mallrave të konsumit që përfundojnë në raftet e tregjeve me pakicë ose përfaqësojnë një funksion thelbësor në industritë e shërbimeve....
ALFA Marketing
ALFA Marketing është një kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve të marketingut për klientët.Këto shërbime përfshijnë kërkimin e tregut, reklamimin,marrëdhëniet me publikun, planifikimin e ngjarjeve dhe marketingun dixhital etj.Qëllimi...
Alfa Recriutment
KUSH JEMI NE? ALFA Recruitment është një agjenci rekrutimi që promovon trajtim të drejtë, mundësi të barabarta dhe praktika të qëndrueshme në industrinë e punësimit. Kompania është e vendosur në...
Alfa.i
Alfa.i është ndërmarrje inxhinierike, konsulente dhe ndërtimore me numër të madh projektesh të realizuara në Kosovë dhe jashtë saj.  Ne realizojmë projekte kombëtare për klientët tanë në mënyrë efikase dhe të...
Algra LLC
Përkushtuar për rritjen e pranisë tuaj në internet dhe nxitjen e rritjes së biznesit. Filloni udhëtimin tuaj SEO sot!
Alko Group
Mirëse vini në ALKO GROUP Alko Group, është kompani e specializuar për ndërtim, projektim dhe patundshmëri. Është themeluar dhe operon në tregun kosovar qysh prej vitit 2000. Që nga ajo...