Pozita: Shankist/e
Lokacioni: Fushë Kosovë
Orari: Full-time (Orar i plotë)

Albi Caffe Bar mund të shijoni ushqime dhe pije të shijshme në një atmosferë komode dhe tërheqëse. Menuja jonë ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh, duke përfshirë artikujt e mëngjesit, sanduiçe, sallata, supa dhe ëmbëlsira.

Ne përdorim vetëm përbërësit më të freskët për të përgatitur ushqimet tona dhe kuzhinierët tanë janë të përkushtuar të krijojnë pjata që janë sa me shije dhe ushqyese. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një kafshatë të shpejtë për të ngrënë ose një vakt të qetë me miqtë ose kolegët, ne kemi diçka për të gjithë.

Detyrat dhe Përgjegjësitë

 • Përgatitja dhe shërbimi i kafesë dhe pijeve të tjera
 • Përdorimi i pajisjeve të kafesë
 • Menaxhimi i inventarit dhe furnizimeve
 • Mirëmbajtja e pajisjeve
 • Ofrimi i shërbimit të shkëlqyer ndaj klientit
 • Krijimi dhe promovimi i pijeve të reja

Kriteret

 • Njohuri për përgaditjen a kafesë
 • Aftësitë e përgatitjes së pijeve
 • Aftësitë e shërbimit ndaj klientit
 • Aftësitë për të kryer shumë detyra
 • Pastërtia dhe higjiena
 • Aftësitë e menaxhimit të kohës

Të interesuarit të na kontaktojnë në këtë numër të telefonit: 049 201 366.

Niveli i punës
Niveli fillestar (Entry-Level)
Lloji i Punësimit
Kohë e plotë (Full Time)
I vlefshëm deri më
14 April, 2023
Albi Caffe Bar
Shikoni profilin
Industria
Restorant & Kafiteri
Telefoni
049 201 366 049 201**** Shfaq
Vendndodhja
Fushë Kosovë

Punë të ngjashme

Punë të tjera të ngjashme që mund t'ju interesojnë

Shankist
Fushë Kosovë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
31 Mars, 2023 nga KASTRATI Group
I vlefshëm deri më: 30 April, 2023
Shankiste
Fushë Kosovë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
28 Mars, 2023 nga Jaffa Food and Sweets
I vlefshëm deri më: 28 April, 2023
Kamarier
Fushë Kosovë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
28 Mars, 2023 nga Jaffa Food and Sweets
I vlefshëm deri më: 28 April, 2023
Kamarier
Fushë Kosovë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
21 Mars, 2023 nga Mero
I vlefshëm deri më: 21 April, 2023
Shankiste
Fushë Kosovë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
20 Mars, 2023 nga Don Doner
I vlefshëm deri më: 20 June, 2023
Kamarier/e
Fushë Kosovë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
17 Mars, 2023 nga HOTEL GALLA
I vlefshëm deri më: 17 April, 2023
Kamarier/e
Fushë Kosovë
Kohë e plotë (Full Time)
Restorant & Kafiteri
14 Mars, 2023 nga Albi Caffe Bar
I vlefshëm deri më: 14 April, 2023